Alta Linguistic

Walk and Talk – szkoła językowa dla dzieci i dorosłych.

Walk and Talk to szkoła językowa z Wrocławia, która powstała na skutek pasji filologicznych oraz sukcesów lingwistycznych i pedagogicznych.

Misją wszystkich pracowników oraz lektorów pracujących w Walk and Talk jest szybka oraz skuteczna nauka języka obcego. Dzięki zastosowaniu metody Direct, która uważana jest za najskuteczniejszą w nauce konwersacji, cel szkoły językowej jest realizowany w 100%. Głównym założeniem wspomnianej wcześniej metody Direct jest to, że uczestnicy kursu językowego porozumiewają się między sobą wyłącznie w języku docelowym.

Szkoła językowa Walk and Talk oferuje kursy językowe, które mogą odbywać się w dwóch formach – przez internet oraz stacjonarnie. Kursy stacjonarne języków obcych prowadzone są w grupach przy użyciu metody Direct, która uważana jest za najskuteczniejszą metodę nauki języka obcego.

Kandydat na podstawie test kwalifikacyjnego przydzielany jest do odpowiedniej grupy, która nie przekracza 8 osób.

Szkoła Walk and Talk oferuje kursy z 8 języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, japońskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Bardzo ważnym punktem w ofercie Walk and Talk jest Mała Lingua, czyli szkoła języków obcych dla dzieci. Mała Lingua jest podzielona na 3 grupy wiekowe. Pierwsza z nich to Nichola’s Little Starters, dla dzieci od 3 do 5 lat. Druga grupa to Alice’s Juniors dla pociech mających 9 lat i trzecia grupa – Early Teens dla dzieci od 10 do 12 lat.

Walk and Talk

Adres firmowy: Ołtaszyńska 92c/9, 53-014 Wrocław

Telefon: 71 339 77 15 / 600 652 526

E-mail: office@walkandtalk.pl

Witryna firmowa: http://walkdandtalk.pl

NIP: 8992718123

Leave a Reply