Torsystem

Torsystem oferuje bramy w wielu rodzajach, dowolnie przesuwane i zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Bramy w większości odznaczają się lekkobieżnością.

Mogą być napędzane elektrycznie ale także obsługiwane ręcznie. Dodatkowe wyposażenie techniczne jak dodatkowa brama dla statecznika czy zintegrowane bramy realizowane są po ustaleniach z klientem. W ofercie znajdą Państwo m.in bramy podnoszone, sekcyjne, wielkogabarytowe, szybkobieżne, pasażowe, hangarowe.

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku, sprawiło że firma Torsystem zyskała rzesze klientów, którzy obdarzyli ją zaufaniem. Produkcja, montaż i serwisowanie najwyższej jakości gwarantuje trwałość produktów, skrojonych na miarę potrzeb klienta. Intensywny i konstruktywny dialog w ramach rzetelnego doradztwa technicznego to jedna z naszych głównych zalet. Zastosowanie technologii umożliwia oszczędną przestrzennie konstrukcję, bezpieczną i niezawodną bramę z długą żywotnością. Przy minimalnym nakładzie finansowym.

Jako materiały wypełnieniowe bramy używane są materiały stosowane także w branże stoczniowej, lotniczej i kosmicznej co warunkuje niezwykłość wykorzystanych materiałów. Wyróżniającymi cechami są stabilność, trwałość i wytrzymałość na obciążenia oraz redukcja przepuszczalności światła.

Torsystem

Adres firmowy: ul. Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki

Telefon: 074 816 37 00

E-mail: biuro@torsystem.com.pl

Witryna firmowa: http://www.torsystem.com.pl

NIP: 7621791616

Galeria zdjęć

Systemy przeładunkowe Torsystem

Bramy rozsuwane

Leave a Reply