Remed

Poznaj ofertę rehabilitacyjno-leczniczą Remed – profesjonalnej przychodni leczniczo-sportowej. Ośrodek ten oferuje liczne możliwości zabiegów rehabilitacyjnych, które z pewnością pozwolą ci powrócić do pełnej sprawności fizycznej lub tez istotnie poprawią twój stan zdrowia. Remed w swojej ofercie posiada zabieg trakcji, który uchodzi za najskuteczniejszą, nieoperacyjną formę leczenia kręgosłupa. Ponadto, przychodnia zapewnia swoim pacjentom takie zabiegi jak – kinezyterapia, fizykoterapia, światłolecznictwo, magnetoterapia i wiele innych.

Na czele Remed stoi wieloletni mistrz polski w taekwon-do i kick boxingu – Piotr Szymanowski, który służy pomocą i radą. Dzięki swojemu bezcennemu doświadczeniu, doskonale rozumie potrzeby sportowców oraz osób, które nabawiły się kontuzji. Podstawą sukcesu Remed są wyspecjalizowani lekarze oraz fizjoterapeuci, którzy są świetnie przygotowani do swojego zawodu. Dzięki nim, możesz być pewien szybkiego powrotu do zdrowia.

Remed to nie tylko ośrodek przeznaczony dla sportowców i potrzebujących pacjentów, ale również dla osób chcących odbyć odchudzający masaż, poznać ćwiczenia modelujące sylwetkę oraz uzyskać profesjonalny plan treningowy, udzielony przez samego Piotra Szymanowskiego. Remed zapewnia usługi finansowane przez NFZ, jak i szereg zabiegów komercyjnych. Zapoznaj się ze szczegółami ich oferty i odwiedź stronę internetową.

Remed Rehabilitacja Sp. z o.o.

Adres firmowy: ul. Krasińskiego 29, III piętro, 50-450 Wrocław

Telefon: 796-442-210

E-mail: rejestracja@remed.wroclaw.pl

Witryna firmowa: http://remed.wroclaw.pl

NIP: 8992765944

Galeria zdjęć

Rehabilitacja sportowa Rehabilitanci Remed we Wrocławiu