PM Bike

W Polsce cały czas przybywa osób uwielbiających jazdę na rowerze. Z myślą o nich powstał profesjonalny sklep rowerowy PM Bike, który posiada swoje salony na terenie Zabrza oraz Rybnika. Są to rodzinne sklepy, prowadzone przez pasjonatów znających się na rowerach oraz ich serwisie. Pięć lat w branży pozwoliło na wyrobienie marki oraz zgromadzenie wielu stałych klientów, którzy zachwalają obsługę oraz produkty oferowane przez PM Bike.

Firma stawia na jakość oraz zadowolenie swoich klientów, co widać po dostępnym asortymencie – są to produkty najwyższej jakości od czołowych producentów. Rowery sprzedawane są w przystępnych cenach, dzięki czemu na zakup może pozwolić sobie praktycznie każdy. Pracownicy sklepu są osobami posiadającymi obszerną wiedzę, dzięki czemu mogą służyć profesjonalnym doradztwem oraz pomocą przy wyborze sprzętu. Indywidualne podejście do klienta gwarantuje dobre zrozumienie jego potrzeb i dobór produktów maksymalnie dopasowanych do jego wymagań.

Mimo niskich nakładów przeznaczonych na reklamę, PM Bike cieszy się sporą popularnością w Zabrzu oraz na terenie Rybnika. Wynika to z faktu, iż większość osób dowiaduję się o sklepie poprzez polecenia znajomych. Firma dba o zadowolenie swoich klientów i stale się rozwija. W 2016 roku został otwarty nowy salon rowerowy w Zabrzu o powierzchni 350 m² – jest to obiekt w pełni przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. PM Bike oferuje jedynie produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

PM Bike

Adres firmowy: ul. Hermisza 8D 41-819 Zabrze

Telefon: 575 646 731

E-mail: sklep@pmbike.pl

Witryna firmowa: http://www.pmbike.pl

 Galeria zdjęć:

Rowery Le Grand w PM Bike

PM bike sklep rowerowy