Gabi centrum BHP

Sklep internetowy GABI oferuje szeroki wybór produktów BHP, niezbędnych na licznych stanowiskach pracy. Firma ta współpracuje z najlepszymi producentami takimi jak 3M, BETA, DelataPlus, Tiger, Atlas itd. Sklep GABI współpracuje  z tymi markami od lat, dzięki czemu wypracował sobie świetne kontakty i relacje, a to przekłada się na oferowane niskie ceny. Sprzedawane materiały to najwyższej jakości produkty, wykonane z solidnego materiału, nieulegającego szybkiemu zniszczeniu.

Klienci chwalą sobie precyzję wykonania i doskonałe dopasowanie. Szczególnie rozwinięta jest oferta odzieży roboczej, dostępne są różne produkty o specjalnym przeznaczeniu, różnorodnych fasonach i kolorach, tak aby klient o indywidualnych upodobaniach i wymogach mógł znaleźć coś dla siebie. Przykładowo spodnie jako produkt skierowany do najróżniejszych profesji musi mieć liczne zastosowania. Mechanik, tapicer czy spawacz będzie od owych spodni wymagał czegoś innego, stad GABI zapewnia szeroki wybór i różnorodność.  W zależności od zawodu istnieje wybór pomiędzy spodniami na szelki lub do pasa.

Jeżeli ktoś pracuje zimą na zewnątrz, lub w bardzo niskich temperaturach może zdecydować się na spodnie ocieplane, z kolei osoba pracująca w wysokich temperaturach będzie potrzebowała spodni wykonanych z lekkiego, przewiewnego materiału. Dla tapicera są dostępne spodnie ze wzmocnieniami na kolanach, a da mechanika takie z większą ilością kieszeni na różnego rodzaju narzędzia. Sklep posiada w ofercie odzież szytą na miarę, tak by maksymalnie zapewnić komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Ta oferta jest szczególnie skierowana dla osób o nietypowych rozmiarach, którym trudno jest coś znaleźć w zwykłych sklepach. Istnieje również możliwość wykonania nadruku z umieniem, nazwiskiem i logiem firmy.

Gabi centrum BHP

Adres firmowy: Zawiła 34, 30-442, Kraków

Telefon: 12 357 54 91

E-mail: joanna@bhp-gabi.pl

Witryna firmowa: http://www.bhp-gabi.pl

NIP: 8161592748

Galeria zdjęć

gabi sklep

gabi