aitik

Aitik.pl to firma zajmująca się świadczeniem usług informatycznych dla małych oraz średnich firm. Z ich ofert mogą skorzystać przedsiębiorstwa wykorzystujące najnowsze sprzęty i oprogramowania, jak również te, których działania opierają się na przestarzałych technologiach. Aitik.pl zapewnia pomoc związaną z konfiguracją aplikacji, bezpieczeństwem dysków oraz sieci, łącznością, a także bazami danych.

Prócz tego firma zajmuje się również obsługą stanowisk serwerowych i roboczych, przywracając im dawną sprawność oraz funkcjonalność. Działania świadczone przez Aitik.pl są świadczone zarówno zdalnie, jak i w siedzibie klientów, pod wskazanych przez nich adresie. Wszystko zależy od powagi problemu oraz czasu, jakiego wymaga jego naprawa.

Aitik.pl zapewnia również kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych – firmowych, sklepów, blogów czy tez portali informacyjnych. Zakres tej ofert skierowany jest do klientów z Polski oraz z zagranicy. Działania SEO w wykonaniu Aitik.pl oparte są na sprawdzonych, skutecznych metodach, dzięki czemu szybką przynoszą zamierzone efekty oraz nie wiążą się z nałożeniem kar przez Google.

aitik

Adres firmowy: ul. Drukarska 38, 53-312 Wrocław

Telefon: 533 335 974

E-mail: pomoc@aitik.pl

Witryna firmowa: http://aitik.pl

NIP: 8942982467

Galeria zdjęć

fachowa-pomoc-informatyczna-aitik-wroclaw

aitik-wsparcie-it